Projekt EU - DOMINO II.

Po předchozí dobré zkušenosti s projektem vyhlášeným MŠMT Šablony pro MŠ a ZŠ I., naše škola zažádala a opět se jí podařilo získat prostředky z Výzvy č. 02_18_064 – Šablony II..

Název projektu: DOMINO II.

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0010278

Projekt je spolufinancován EU v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

Cílem tohoto projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích.

V rámci projektu využíváme tyto aktivity:

-          Školní speciální pedagog – personální podpora ZŠ

-          Čtenářský klub pro žáky ZŠ