Kniha návštěv

Přidat novou zprávu

Přeji hezký den, každý příspěvek bude autorizován, teprve pak bude zobrazen na stránkách školy.

- zrušit

11.11.2017 18:03  | Jiří Dvořák
Krásný den, rád bych dodatečně reagoval na oslavu 35.výročí otevření školy. Byl jsem jedním z těch, kteří byli v roce 1982 u toho, kdy škola přivítala první žáky. Sídliště se pomalu začínalo rozvíjet a mi všichni jsme se nastěhovali z různých koutů, abychom začli psát jeho historii. Nastoupil jsem do čtvrté třídy a na celých pět let do ukončení v osmém ročníku, mám jen ty nejhezčí vzpomínky. Přeji škole do dalších let hodně úspěchů a všem současným i budoucím žákům,ale i pedagogům, aby jim působení v této škole přinášelo jen příjemné zážitky a následně i v budoucnu hezké vzpomínky stejně jako mě.

Jiří Dvořák

12.10.2014 15:13  | Romana Vondrová
Vážená paní ředitelko.
V den voleb jsem byla již poněkolikáté ve volební komisi. Poprvé jsem však měla možnost ochutnat oběd ze školy Werichova, která zajišťovala jídlo pro členy komisí. Mohu konstatovat, že teprve nyní jsem ocenila, jak dobře se vaří ve Vaší školní jídelně. U konkurenční firmy bylo jídlo bez chuti, bez zápachu a možná i někomu neublížilo. Nic méně, dobré nebylo ani trochu! Prosím tedy, abyste Vaším prostřednictvím předala poděkování vašim kuchařkám s tím, že se těšíme u dalších voleb, pouze a jedině na jejich kuchyni. Děkuji a jsem s pozdravem Vondrová Romana.