Login

Jazyky online

Důležité upozornění

Milí žáci, 
online výuka jazyků probíhá pro všechny třídy 6.-8. ročníku, je potřeba vyhledat si v rozvrhu Anglický jazyk - vaši třídu a na ostatní jazyky - váš ročník,  případně na německý jazyk přímo vaši třídu.
Na odkaz se hlaste v čase, kdy výuka probíhá, odkaz je platný vždy od dané hodiny na dalších 40 minut, pokud se hlásíte na lekci později, nebo dříve, nic zde nenajdete.
Vaši vyučující

Rozvrh hodin

Milí žáci, 
na online výuku se můžete přihlásit, jak na počítači tak také  na Vašem mobilu, na web zoom.us se nemusíte registrovat. Pokud se přihlašujete na výuku na počítači, stačí zkopírovat odkaz na vaši online hodinu a poté odkliknout  Zoom installer (do počítače se Vám stáhne aplikace), při přihlašování na další hodiny už po zadání odkazu na výuku vyskočí na horní liště okénko "Spustit aplikaci Zoom meetings", to potvrdíte a poté už budete na online hodině
 
Pokud by Vám nešlo přihlásit se pomocí odkazu, jděte na webovou stránku www.zoom.us a vyberte možnost vpravo "Join a meeting" a zadejte ID výuky a odklikněte "Spustit aplikaci Zoom meetings".
 
 Pro přihlášení na mobilu je potřeba stáhnout aplikaci Zoom, poté spustíte aplikaci a kliknete  na  Join a meeting"  zadáte ID vaší online hodiny a o řádek níže napíšete své celé jméno- stisknete "Join meeting"  a poté Vás aplikace vyzve, abyste vložili heslo,  to zadáte  do políčka "Meeting Password",  stiskněte OK a jste přihlášeni na online hodině. 
 

Milí žáci,

od úterý 26.5. 2020 bude probíhat výuka cizích jazyků pro 2. stupeň také online.
Základní škola genpor. Františka Peřiny

Created by © 2011-2018 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy