Login

Kalendářní plán

ORGANIZACE  ŠKOLNÍHO  ROKU 2019 - 2020

Třídní schůzky :    02.09. 2019 – od 17:00 hod.:

  • pracoviště Socháňova  -  1.A, 1. B, 1. C, 1. D

                                         6. A, 6. B, 6. C, 6. D 

  • pracoviště Laudova -  0. A, 1. E , 1. F,  6. E, 6. F                         

                             01.10.2019 – od 18,00 hod. – pracoviště:  Laudova

                             02.10.2019 – od 18,00 hod. – pracoviště:  Socháňova

                             03.12.2019  - od 18,00 hod. – pracoviště:  Laudova

                             04.12.2019  - od 18,00 hod. – pracoviště:  Socháňova

                             21.04.2020  - od 18,00 hod. –  pracoviště:   Laudova

                             15.04.2020  - od 18,00 hod. –  pracoviště:  Socháňova                       

Třídnické hodiny : 1x měsíčně

Třídnické hodiny : 1x měsíčně

Schůzky PK a MS : 1x za dva měsíce

Zápis do 1. tříd ve dnech 01.04. – 02.04. 2020  od 14 – 17 hodin.

Prázdniny a státní svátky :

Státní svátek : 28.09.2019 – sobota

Státní svátek : 28.10.2019 -  pondělí

Podzimní : 29. a 30.10.2019 – úterý a středa

Státní svátek : 17.11.2019 – neděle

Vánoční  : 23.12.2019 (pondělí) - 03.01.2020 (pátek)

                 (vyučování začne 06.01.2020 – v pondělí)

Pololetní: 31.01.2020 - pátek

Jarní       : 24.02.2020 - 28.02. 2020

Velikonoční: 09.04.2020 - čtvrtek

Velký pátek:  10. 04.2020

Velikonoční pondělí : 13.04.2020

Státní svátek : 01.05.2020 – pátek

Státní svátek : 08.05.2020 – pátek

Hlavní prázdniny : 01.07.2020 (středa) – 31.08.2020 (pondělí)                  

 I. pololetí : 02.09.2019 (pondělí) - 30.01.2020 (čtvrtek)

II. pololetí : 03.02.2020(pondělí) - 30.06.2020 (úterý)

Zahájení školního roku 2020/2021 bude  1. září 2020 – úterý


Školní rok 2019 / 2020

Třídy

 I. stupeň

Třídní učitel - učitelka

I. A

pí uč. Benešová          Jiřina        

I. B

pí uč. Čečetková         Lucie        

I. C

pí uč. Fikejzlová          Ilona        

I. D

pí uč. Malíková           Alena        

II. A

pí uč. Kalinová             Jana

II. B

pí uč. Rychlá                Jitka        

II. C

pí uč. Špaleta              Romana      

II. D

pí uč. Klufová              Lenka        

III. A

pí uč. Bajerová           Jitka     

III. B

pí uč. Veselá               Zdeňka 

III. C

pí uč. Veselková         Alice        

III. D

pí uč. Straková           Alice       

IV. A

pí uč. Dusilová            Zdeňka

IV. B

pí uč. Kratochvílová   Miloslava        

IV. C

pí uč. Odehnalová      Lucie        

IV. D

pí uč. Bretová             Martina        

IV. E

pí uč. Helclová            Tereza        

 V. A

pí uč. Casková            Marie        

 V. B

p. uč. Mevald              Jaroslav       

 V. C

pí uč. Veselková         Hana        

 V. D

pí uč. Švarcová           Libuše      

V. E

pí uč. Štěpánová        Lenka      

 

Třídy

 II. stupeň

Třídní učitel - učitelka

VI. A

pí uč. Novotná           Martina        

VI. B

pí uč. Paštová             Yveta        

VI. C

pí uč. Němcová          Martina       

VI. D

pí uč. Šulová               Michaela       

VII. A

pí uč. Zítková              Vladislava

VII. B

pí uč. Mrázová           Vladislava       

VII. C

pí uč. Jurečková         Jolana        

VIII. A

pí uč. Fulínová            Lucie       

VIII. B

p. uč. Melichová        Helena        

VIII. C

pí uč. Neubauerová   Zdenka        

VIII. D

pí uč. Pačesová          Dana       

IX. A

pí uč. Skácelová          Gabriela

IX. B

pí uč. Mališová           Martina        

IX. C

pí uč. Krauseová        Lucie        

IX. D

pí uč. Drahošová        Helena        

Třídy

 I. stupeň

Třídní učitel - učitelka

0. A

pí uč. Vyjídáková        Dana

I. E

pí uč. Štěpánková       Nikola        

I. F

pí uč. Báčová               Irena        

II. E

pí uč. Štěpanovská     Jana

II. F

pí uč. Dvorská             Miroslava

II. G

pí uč. Mráčková          Klára        

III. E

pí uč. Novotná            Zuzana

III. F

pí uč. Soušková          Anežka       

III. G

pí uč. Otoupalová      Drahomíra       

IV. G

pí uč. Kmínková         Eva        

IV. H

pí uč. Srpová               Zuzana

V. F

pí uč. Kropáčová        Dana

V. G

pí uč.  Veselá              Tereza        

 

Třídy

 II. stupeň

Třídní učitel - učitelka

VI. E

pí uč. Kuprová            Karolína      

VI. F

pí uč. Svobodová       Nikola      

VII. D

pí uč. Řičařová           Jaroslava     

VIII. E

p. uč. Lustyk               Jiří       


Základní škola genpor. Františka Peřiny

Created by © 2011-2018 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy