Kalendářní plán

Seznam třídních učitelů ve školním roce 2017 / 2018.

0. A pí uč. Vyjídáková Dana (přípravná třída)
1. A pí uč. Bajerová Jitka
1. B pí uč. Veselá Zdeňka
1. C pí uč. Veselková Alice
1. D pí uč. Špačková Iveta
1. F pí uč. Novotná Zuzana
1. E pí uč. Soušková Anežka
1. G pí uč. Vodrážková Lucie
2. A pí uč. Dusilová Zdeňka
2. B pí uč. Kratochvílová Miloslava
2. C pí uč. Odehnalová Lucie
2. D pí uč. Bretová Martina
2. E pí uč. Helclová Tereza
2. G pí uč. Kmínková Eva
2. H pí uč. Srpová Zuzana
3. A pí uč. Casková Marie
3. B pí  uč. Fikejzlová Ilona
3. C pí uč. Veselková Hana
3. D pí uč. Malenová Radka
3. E pí uč. Štěpánová Lenka
3. F pí uč. Boštičková Tatiana
3. G pí uč. Dmitrijev Tereza
4. A pí uč. Benešová Jiřina
4. B pí uč. Dvořáková Marie
4. C pí uč. Klufová Lenka
4. D pí uč. Durmanová Eva
4. E pí uč. Malíková Alena
4. F pí uč. Štěpánková Nikola
5. A p. uč. Mevald Jaroslav
5. B pí uč. Kalinová Jana
5. C pí uč. Špaleta Romana
5. D pí uč. Ondřichová  Ježdík Petra
5. E pí uč. Štěpanovská Jana
5. F pí uč. Mráčková Klára
6. A pí uč. Fulínová Lucie
6. B pí uč. Melichová Helena
6. C pí uč. Neubauerová Zdenka
6. D pí uč. Pačesová Dana
6. E pí uč. Holubová Eva
7. A pí uč. Skácelová Gabriela
7. B pí uč. Jiskrová Martina
7. C pí uč. Krauseová Lucie
7. D pí uč. Drahošová Helena
8. A pí uč. Fridrichová Jaroslava
8. B p. uč. Maxant Miroslav
8. C pí uč. Novotná Martina
8. D pí uč. Němcová Martina
8. E pí uč. Paštová Yveta
9. A pí uč. Staňková Libuše
9. B pí uč. Mrázová Vladislava
9. C pí uč. Zítková Vladislava
9. D pí uč. Jurečková Jolana




Informace pro rodiče žáků I. stupně - požadavky na pomůcky 2017 - 2018

1. ročník1. ročník

2. ročník2. ročník

3. ročník3. ročník

4. ročník4. ročník

5. ročník5. ročník

Školní rok 2017 - 2018

ORGANIZACE  ŠKOLNÍHO  ROKU 2017 - 2018

Třídní schůzky :  04.09. 2017 – od 17:00 hod.:

  • pracoviště Socháňova  -  1.A, 1. B, 1. C, 1. D,                                               

                                             6. A, 6. B, 6. C, 6. D 

  • pracoviště Laudova -  0. A, 1. E , 1. F, 1. G, 2. H, 6. E                          

                                 03.10.2017 – od 18,00 hod. – pracoviště:  Laudova

                                 04.10.2017 – od 18,00 hod. – pracoviště:  Socháňova

                                 04.12.2017  - od 18,00 hod. – pracoviště:  Laudova

                                 06.12.2017  - od 18,00 hod. – pracoviště:  Socháňova

                                 24.04.2018  - od 18,00 hod. –  pracoviště:   Laudova

                                 25.04.2018  - od 18,00 hod. –  pracoviště:  Socháňova                       

    Třídnické hodiny : 1x měsíčně

    Třídnické hodiny : 1x měsíčně

    Schůzky PK a MS : 1x za dva měsíce

    Zápis do 1. tříd ve dnech 04.04. – 05.04. 2018  od 14 – 17 hodin.

    Prázdniny a státní svátky :

    Státní svátek : 28.09.2017 – čtvrtek

    Ředitelské volno: 29.09.2017 - pátek

    Státní svátek : 28.10.2017 -  sobota

    Podzimní : 26. a 27.10.2017 – čtvrtek a pátek

    Státní svátek : 17.11.2017 – pátek

    Vánoční  : 23.12.2017 (sobota) - 02.01.2018 (úterý)

                     (vyučování začne 03.01.2018 – ve středu)

    Pololetní: 02.02.2018 - pátek

    Jarní       : 12.02.2018 - 18.02. 2018

    Velikonoční: 29.03.2018 - čtvrtek

    Velký pátek:  30.03.2018

    Velikonoční pondělí : 02.04.2018

    Státní svátek : 01.05.2018 – úterý

    Státní svátek : 08.05.2018 – úterý

    Hlavní prázdniny : 02.07.2018 (pondělí) – 31.08.2018(pátek)                  

     I. pololetí : 04.09.2017 (pondělí) - 31.01.2018 (středa)

    II. pololetí : 01.02.2018(čtvrtek) - 29.06.2018 (pátek)

    Zahájení školního roku 2018/2019 bude  3. září 2018 – pondělí


Login
LOGIN
Základní škola genpor. Františka Peřiny

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy