Kalendářní plán
Kalendářní plán školního roku 2023/ 2024
Třídní schůzky : 04.09. 2023 – od 17:00 hod.:
- pracoviště Socháňova 1.A, 1. B, 1. C, 1. D
5. C, 5. D
6. A, 6. B, 6. C, 6. D
- pracoviště Laudova 0. A, 1. E, 1. F, 1. G
5. F
6. E, 6. F
10.10.2023 od 18:00 – pracoviště Laudova
10.10.2023 od 18:00 – pracoviště Socháňova
06.12.2023 od 18:00 – pracoviště Laudova
06.12. 2023 od 18:00 – pracoviště Socháňova
23.04.2024 od 18:00 – pracoviště Laudova
24.04.2024 od 18:00 – pracoviště Socháňova
Třídnické hodiny : 1x měsíčně
Schůzky PK a MS : 1x za dva měsíce
Zápis do 1. tříd ve dnech 10.04. – 11. 04. 2024 od 14 – 17 hodin.
Prázdniny a státní svátky :
Státní svátek : 28.09.2023 – Den české státnosti – čtvrtek
Ředitelské volno: 29.09.2023 – pátek
Státní svátek : 28.10.2023 - Den vzniku samostatného československého státu - sobota
Podzimní : 26. 10. 2023 a 27.10.2023 – čtvrtek a pátek
Státní svátek : 17.11.2023 – Den boje za svobodu a demokracii – pátek
Vánoční : 23.12.2023 (sobota) - 02.01.2024 (úterý)
(vyučování začne 03.01.2024 – ve středu)
Pololetní: 02.02.2024 - pátek
Jarní : 12.02.2024 - 18.02. 2024
Velikonoční: 28.03.2024 - čtvrtek
Velký pátek: 29.03.2024
Velikonoční pondělí : 01.04.2024
Státní svátek : 01.05.2024 – Svátek práce - středa
Státní svátek : 08.05.2024 – Den vítězství - středa
Hlavní prázdniny : 29.06.2024 (sobota) – 30.08.2024 (pátek)
I. pololetí : 04.09.2023 (pondělí) - 31.01.2024 (středa)
II. pololetí : 01.02.2024 (čtvrtek) - 28.06.2024 (pátek)
Zahájení školního roku 2024/2025 bude 2. září 2024 (pondělí).
Pracoviště Socháňova
Třídy I. stupeň | Třídní učitel - učitelka |
I. A | pí uč. Kalinová Jana |
I. B | pí uč. Malíková Alena |
I. C | pí uč. Bretová Martina |
I. D | pí uč. Klufová Lenka |
II. A | pí uč. Bajerová Jitka |
II. B | pí uč. Rychlá Jitka |
II. C | pí uč. Ježdík Ondřichová Petra |
II. D | pí uč. Paštová Eva |
III. A | pí uč. Dusilová Zdeňka |
III. B | pí uč. Kratochvílová Miloslava |
III. C | pí uč. Odehnalová Lucie |
III. D | pí uč. Benešová Jiřina |
IV. A | pí uč. Casková Marie |
IV. B | pí uč. Štěpánová Lenka |
IV. C | pí uč. Veselková Hana |
IV. D | pí uč. Hanzlíková Jaroslava |
V. A | pí uč. Hlaváčová Petra |
V. B | pí uč. Veselá Zdeňka |
V. C | pí uč. Straková Alice |
V. D | p. uč. Mevald Jaroslav |
Třídy II. stupeň | Třídní učitel - učitelka |
VI. A | pí uč. Chejnová Kateřina |
VI. B | pí uč. Paštová Yveta |
VI. C | pí uč. Němcová Martina |
VI. D | pí uč. Sochová Leona |
VII. A | pí uč. Pačesová Dana |
VII. B | pí uč. Zítková Vladislava |
VII. C | pí uč. Mrázová Vladislava |
VII. D | pí uč. Jurečková Jolana |
VIII. A | pí uč. Procházková Věra |
VIII. B | p. uč. Maxant Miroslav |
VIII. C | p. uč. Melichová Helena |
VIII. D | pí uč. Fulínová Lucie |
IX. A | pí uč. Drahošová Helena |
IX. B | pí uč. Skácelová Gabriela |
IX. C | pí uč. Krauseová Lucie |
IX. D | pí uč. Grabiášová Klára |
Pracoviště Laudova
Třídy I. stupeň | Třídní učitel - učitelka |
0. A | pí uč. Vyjídáková Dana |
I. E | pí uč. Mráčková Klára |
I. F | pí uč. Báčová Irena |
I. G | pí uč. Fikejzlová Ilona |
II. E | pí uč. Novotná Zuzana |
II. F | pí uč. Kropáčová Dana |
II. G | pí uč. Veselá Tereza |
III. F | pí uč. Jindřichová Jana |
III. G | pí uč. Štěpanovská Jana |
III. H | pí uč. Srpová Zuzana |
IV. E | pí uč. Fantová Kristýna |
IV. F | pí uč. Štauberová Procházková Radka |
V. E | pí uč. Štěpánková Nikola |
V. F | pí uč. Báčová Irena |
V. E | pí uč. Mráčková Klára |
V. F | pí uč. Dvorská Miroslava |
Třídy II. stupeň | Třídní učitel - učitelka |
VI. E | pí uč. Kuprová Karolína |
VI. F | pí uč. Dvorská Miroslava |
VII. E | pí uč. Chlapcová Ivana |
VII. F | p. uč. Kalina Jan |
VIII. E | p. uč. Lustyk Jiří |
IX. F | pí uč. Otoupalová Drahomíra |
IX. G | pí uč. Kolouchová Gabriela |
Aktivity ve školním roce 2023 / 2024
Akce školy
- Plavání – Sportovní centrum Řepy
4. ročník – 11. 09. 2023 – 18. 12. 2023
3. ročník - 08. 01. 2024 – 29. 04. 2024
- Lyžařské kurzy pro žáky 7. ročníků
Termín: 19. 02. 2024 – 23. 02. 2024
- Dopravní výchova pro žáky 4. ročníků
Termín: říjen 2023 – duben 2024 – dle rozpisu
- Preventivní besedy s Městskou policií 1. – 9. ročník
Termín: říjen 2023 – červen 2024 – dle rozpisu
- Sběry papíru
Říjen 2023, leden 2024, březen 2024 – bude upřesněno
- Tematicky zaměřené projektové dny
Dle rozpisu jednotlivých ročníků.
- Ø Olympiády a sportovní soutěže
Dle rozpisu - upřesněno v úkolech týdne.
- Ø Spolupráce s vybranými zahraničními školami
Erasmus+ : Maďarsko, Rumunsko, Turecko
- Environmentální výchova
Spolupráce s Ornitou, KEV, Lesy Praha, Ekocentrum Koniklec – bude upřesněno v úkolech týdne.
- Školení zaměstnanců – dle ročního plánu.
- Spolupráce s Armádou ČR
Den válečných veteránů – 11. 11. 2023
21. TL Čáslav – beseda, exkurze - dle dohody
- Spolupráce s PedF UK Praha
pedagogické praxe studentů – dle rozpisu
- Spolupráce s MŠ
Návštěva předškoláků v hodinách žáků 1. třídách
- Pobytové programy – I. stupeň
Termín: duben 2024 – červen 2024 – dle rozpisu třídních učitelů
- Jazykové studijní pobyty do Velké Británie
Termín: 1. turnus květen 2024 – bude upřesněno
2. turnus červen 2024 – bude upřesněno
Poznávací a naučné zájezdy
- Dějepisná exkurze – KC Mauthausen, Salzburg a NP Berchtesgaden - žáci 8. a 9. ročníků – 18. – 19. září 2023
- Německo či Rakousko – II. stupeň – duben 2024
- Francie - – II. stupeň – květen či červen 2024
- Charitativní akce
Koncert pro Pranitu – Socháňka 20. 12. 2023, Laudovka 21. 12. 2023
Akce školy pro rodiče
- Jarmark – 06. 12. 2023
- Vánoční vystoupení
Socháňka – 18. 12. 2023 a 19. 12. 2023
Laudovka – 20. 12. 2023
- Rozloučení se žáky 9. ročníků
27. 06. 2024
Zapojení do života MČ
- Rozsvěcení vánočního stromečku
- Vystoupení pro jubilanty
Zapojení do projektů
- Ovoce do škol
- Mléko do škol
- Erasmus+
- Trenéři ve škole
- Šablony JAK
Zápis do 1. tříd ve dnech 10.04. – 11. 04. 2024 od 14 – 17 hodin.
K zápisu se musí dostavit také děti, kterým byl již udělen odklad školní docházky. Pro školní rok 2024/2025 budeme otvírat:
Socháňka – 4 třídy, Laudovka – 2 třídy maximálně po 30 žácích.
Schůzka s rodiči předškoláků: Socháňka 05. 02. 2024 od 17:00
Laudovka 06. 02. 2024 od 17:00
Akce pro předškoláky : Hravá škola – pro všechny příchozí předškoláky
- Pondělí 26. 02. 2024 od 16:00
- Pondělí 04. 03. 2024 od 16:00
- Pondělí 11. 03. 2024 od 16:00
- Pondělí 18. 03. 2024 od 16:00
- Pondělí 25. 03. 2024 od 16:00
Akce pro předškoláky : Pohádková škola – pro přihlášené předškoláky do naší školy
- Pondělí 06. 05. 2024 od 16:00
- Pondělí 13. 05. 2024 od 16:00
- Pondělí 20. 05. 2024 od 16:00
- Pondělí 27. 05. 2024 od 16:00
- Pondělí 03. 06. 2024 od 16:00
- Pondělí 10. 06. 2024 od 16:00
- Pondělí 17. 06. 2024 od 16:00
Vážení rodiče,milé děti,končí rok, ve kterém bylo opět vše >>
Novinky |
---|
Školní klub - kroužky |
Školní klub (náplň kroužků) |
Sport bez předsudků,Vítání podzimu, Škola v přírodě, (Laudova) |
Sběr, Pražský glóbus,Adopce tamarína bělovousého(Socháňova) |
23.08.2013 spuštěna nová verze www stránek |