Škola v přírodě - 4.F

V týdnu 14. – 18. května jsme byli na škole v přírodě v Klučenicích u jezera Orlík. Náš hotel byl opravdu v přírodě, v okolí jsme měli jenom lesy a jezero. Počasí nám vyšlo, celý týden jsme strávili venku. Škola v přírodě měla téma Harry Potter – náš tým Bazilišci obsadil v celotýdenní soutěži 2. místo. Vymýšleli jsme vlajku, pokřik, vařili lektvary a hráli různé soutěže, ve kterých záleželo nejen na sportovním nadání, často jsme museli vymýšlet logická řešení a hlavně hrát jako tým. Jedno dopoledne jsme si zahráli i bowling. Na to, že většina hrála poprvé, docela se nám dařilo. Procvičili jsme si i práci s mapou a naučili se zacházet s buzolou. A skvělým zakončením školy v přírodě byla noční bojovka Strážce meče – nešlo jenom o překonání strachu, ale i o spolupráci, což se nám povedlo. Škola v přírodě se nám vydařila, měli jsme hezké ubytování, sympatické instruktory a dobré kuchaře.