Kroužek řemesel a kutilství

Kutil Junior
– KROUŽEK  ŘEMESEL A  KUTILSTVÍ  přináší dětem možnost věnovat se technickým činnostem přímo ve své škole.

Děti se seznámí s různými druhy nářadí a během lekcí pracují s rozmanitým materiálem. Učí se pečlivosti, trpělivosti, zručnosti, soustředění. Poznají radost z dokončené práce. Učí se pracovat samostatně i v týmu.

Mezi naše projekty patří mimo jiné: věšák, námořnická polička, nástěnné hodiny, lis na rostliny, truhlík na bylinky, taška z trička, košík na chléb, stojánek na tužky….

Všechny projekty jsou plně funkční a využijete je v domácnosti !

Začínáme 2.10.2023

Naše motto: KUTIL JUNIOR NESLEDUJE MONITOR

Smějící se

V ZŠ GENPOR. FR. PEŔINY:

Pracoviště Socháňova:                       Pondělí         14:00-15:00 hodin

Pracoviště Laudova:                           Středa           14:00-15:00 hodin

Cena:                          2490,- Kč / pololetí (včetně veškerého nářadí a materiálu)

Více informací na www.kutiljunior.cz

Fotografie výrobků a práce v hodinách též na www.facebook.com/kutiljunior