Login

2019/2020

Čtení ve vlaku

V úterý 17.9.2019 jsme se s dětmi zúčastnili festivalu Čtení ve vlaku, v jehož rámci renomovaní čeští literáti čtou z vlastní tvorby v příměstských vlakových spojích a obohacují tak kulturní nabídku hlavního města.
Akci již šestým rokem pořádá škola reklamní a umělecké tvorby Michael ve spolupráci s Vysokou školou kreativní komunikace. Během jízdy na Karlštejn, směr Beroun a zpět jsme měli příležitost setkat se se spisovateli Ivonou Březinovou a Davidem Laňkou a poslechnout si poutavé a vtipné ukázky z jejich literárního díla, určeného dětským čtenářům. Netradiční prostředí vlaku a osobní kontakt s autory umocnilo náš zážitek. Domnívám se, že přinejmenším v některých dětech probudilo chuť přečíst si hezkou knihu.
V závěru bych ráda poděkovala za ochotu a vstřícnou spolupráci paní Bc. Petře Zadražilové, koordinátorce akce.

Bc.BcA. Drahomíra Otoupalová
třídní učitelka 3.G


Babí léto 2019

Sluníčko se na nás smálo, počasí nám přálo. Děti tančili, diváci a rodiče nám tleskali. Zkrátka nádherné sobotní odpoledne u nás na našem řepském Babím létě. Všem děkuji za účast. Dvořáková Šárka.


Dárek pro prvňáčky – geodesky

V úterý 3.září 2019 byli prvňáčci na ZŠ genpor. Františka Peřiny teprve druhý den ve škole a hned je navštívili jejich spolužáci z vyšších ročníků, aby je obdarovali vlastnoručně vyrobenými učebními pomůckami. Radost měl fanda Batmana i jeho usměvavá kamarádka.


Základní škola genpor. Františka Peřiny

Created by © 2011-2018 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy